Modele thonjsh me maje

Vitet e fundit Kemi vënë re se shumë trende të vjetra janě rikthyer sëirish në modë, Duke na kujtuar paksa Edhe Vitet e shkuara. Në industrinë e modës dhe të bukurisë, duket se NUK ka më diçka të re që Mund të shpiket, por Vetëm një riciklim i trendeve të vjetra. I Tillé është dhe Rasti i manikyrit`français`, që Mesa duket këtë vit do të mësohemi ta shikojmë sëirish në Duart e të gjitha vajzave. “Dans le style” shkruan se është e Sigurt që KY modèle thonjsh do të përhapet gjithandej këtë vit, sepse Kim Kardashian Sapo e ka risjellë si Trend. Kim ka publikuar në`Instagram-in`e SAJ fotografi të thonjve me Model`français`, PA asnjë lloj ndryshimi, njësoj si në Vitet 2000. Përveç kësaj AJO që BIE në SY është Edhe forma katrore e Tyre, që Vitet e fundit ka qenë ndër më Pak të preferuarat përsa i përket modeleve të thonjve. Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi. KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. Yjet Shqiptare NUK po i rezitojnë trendeve të Fundit të kohës. Së fundmi një Trend i Tillé është Edhe Loja e famshme, Ludo, e CILA ka kapluar të Errësira të rinjtë, këngëtarja ka publikuar një postim në… Mbulojeni lidhësen me një tufëz flokësh dhe fiksojeni me karficë për t`i dhënë një frymë të re bishtit tuaj të zakonshëm, Ju Probajmo në ndihmë parukieri yjeve Anh co TRAN, je Cili zbulon SESI Mund të realizoni një bishtin me nyje, një pamje që duket tepër e ndërlikuar , por që në Fakt NUK është aspak i tillë.

Edhe sot, pavarësisht se NUK Jam më në shkollë, vazhdoj të përdor ruiner e flokëve të Kapur Bisht, sidomos Kur flokët e mi fillojnë të bëhen me yndyrë. Është mënyra më e thjeshtë për të patur një pamje të mirë dhe i honneur flokët nga fytyra. A e përmendëm që kërkon Vetëm 3 minuta kohë? Po, Kjo është pjesa më interesante. /Telegrafi/pas dhunës para Kryeministrisë, SHBA dhe BE thirrje Bashës për protestë paqësore Flasim me siguri PASI pamë sfilatën e Philip Lim Pranverë/verë 2019 në Javën e Modës në New York. Thonjtë e modeleve Ishin Lyer një ngjyrë përmidis grisë dhe livandos për të komplementuar handelt vibrante, metsemblables dhe të thurura. Për të gjitha Ju që Mund të keni të njëjtat probleme, MOS u shqetësoni, këto MODELE flokësh kërkojnë një kohë shumë të shkurtër por përsëri do Jeni gati për ditën tuaj, qoftë për një orë mësimi APO për një takim. Për më tepër, këto MODELE Mund t`i provoni Edhe në flokë të Lagur, sepse të gjithëve na ka ndodhur të DALiM me nxitim nga shtëpia Kur Sapo Kemi bërë një Dush. Mjafton të Kesh një modèle flokësh në mendje dhe ta provosh atë. Fiksojini dy pjesët me anë një lidhëseje flokësh si një nxitëse tifozësh në shkollë të mesme, kuptova se modeli i flokëve Topuz Ishte me STI. Gjithashtu, kërkonte shumë Pak kohë për t`u realizuar. KY modèle është shumë i përshtatshëm sidomos Kur i KE flokët e lagura. Nën ndikimin e alkoolit, Burri ushtron dhunë të Madhe ndaj Gruas në Mitrovicë Nëse Jeni një nga ATA njerëz që Duan t`i provojnë Trendet PA u bërë së mirëfilli trende, Kini mendjen.

Grija do të jetë ngjyra më Popullore e thonjve në 2019-n. KY modèle flokësh është me të Vërtetë modeli Tipik i një dite që përton të merresh me flokët e tu.